ECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIKECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIKECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK
1458 Sokak No: 46 Alsancak – İZMİR
0 532 426 98 84

Dış Cephe Giydirme Temizliği

Yapınızın dış cephesinde bulunan kompozit vb. Dış Cephe Giydirmelerin Temizliği hizmetidir.

Yapınızın dış cephesinde bulunan kompozit ve benzeri giydirme malzemelerinin temizliği konusunda uzmanız. Profesyonel ekip ve özel ekipmanlarımızla, giydirme malzemelerinin temizliğini etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İşte dış cephe giydirme temizliği hizmetimizin aşamaları:

1.Durum İncelemesi: Yapınızın dış cephe giydirme malzemelerinin durumu titizlikle incelenir. Uzun süreli güneşe maruz kalma sonucu oluşan yanmalar, boya dökülmeleri gibi durumlar gözlemlenir.

2.Ekipman Belirleme: Tespit edilen giydirme malzemesinin durumuna göre, uygun ekipmanlar ve temizlik malzemeleri seçilir. Özel temizlik solüsyonları, fırçalar, temizlik bezleri ve diğer araçlar kullanılarak etkili bir temizlik sağlanır.

3.Temizleme İşlemi: Yapının durumuna ve erişim imkanlarına bağlı olarak, dağcılık veya vinç sistemleriyle giydirme malzemelerinin temizliği gerçekleştirilir. Deneyimli personelimiz, güvenli bir şekilde giydirme malzemelerine erişir ve profesyonel bir temizlik işlemi uygular.

ECS Endüstriyel Dağcılık olarak, dış cephe giydirme temizliği konusunda uzman ekibimizle yüksek kalitede hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. Giydirme malzemelerinizi temizleyerek, yapınızın estetiğini korur ve uzun ömürlü kullanım sağlarız.