ECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIKECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIKECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK
1458 Sokak No: 46 Alsancak – İZMİR
0 532 426 98 84

Hakkımızda

ECS Endüstriyel Dağcılık

  • 33 Yıllık Tecrübe
  • Güncel Teknoloji
  • Akıllı Çözüm 
  • Yüksek Kalite ve Güven

1988 Süleyman KAPAN tarafından kurulan TESA Şirketi sektörde faaliyet göstermeye başladı.

1997 – Kurucumuz Süleyman Kapan İzmir’de ilk Endüstriyel dağcılık yöntemini kullanarak, erişim sağlanamayan yüksek yapılarda ihtiyaç doğrultusunda hizmet vermeye başladı.

2012 – Kaliteden ödün vermeyen Süleyman KAPAN, sektörün değişen ihtiyacını karşılamak  üzere, yeniden yapılanma ve kurumsallaşma kararı alarak ECS Şirketini kurdu.

ECS kurulduğu günden bu güne dış cephe temizlik, onarım, izolasyon, lokal boya, aydınlatma montaj ve bakım, koruyucu güvenlik file germe ve yaşam hattı kurma alanlarında faaliyet göstermektedir.

Hizmet vermekte olduğumuz tüm alanlarda CE ve TSE Belgeli malzeme, cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır ve ECS Endüstriyel Dağcılık ailesine katılan tüm personellerimizin periyodik olarak eğitim süreçleri konusunda titizlik gösterilmektedir.

Değerli müşterilerimiz ve çözüm ortağı olduğumuz şirketlerin projelerinde kusursuz hizmet politikası ile temizlik ve teknik destek ihtiyaçlarının her alanında sektördeki farkını yansıtmakta ve başarılarımızın haklı gururunu yaşamaktayız.
Sevgi ve Saygılarımızla…

ECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK HİZMETLERİ
Yönetim Kurulu Başkanı
SÜLEYMAN KAPAN