ECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIKECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIKECS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK
1458 Sokak No: 46 Alsancak – İZMİR
0 532 426 98 84

Dış Cephe Cam Temizliği

Yapınızın dış cephesinde bulunan Camların Temizliği hizmetidir.

Yapınızın dış cephesinde bulunan camların temizliği konusunda uzmanız. Profesyonel hizmetimizle, şeffaf ve pırıl pırıl camlarla yapınızın estetiğini ve görünümünü koruyoruz.

Aşağıdaki aşamaları takip ederek cam temizliği hizmetimizi sunuyoruz:

1.Durum İncelemesi: Yapınızın dış cephesinde bulunan camların durumu titizlikle incelenir. Boya lekeleri, yoğun silikon ve silikat tabakası, camın korozyona uğraması veya sürekli güneş ışığı altında işlevini yitirmesi gibi durumlar gözlemlenir.

2.Ekipman Belirleme: Camların durumuna göre, uygun ekipmanlar ve temizlik malzemeleri seçilir. Özel temizlik çözümleri, cam temizleme ekipmanları ve diğer araçlar kullanarak etkili bir temizlik sağlanır.

3.Temizleme İşlemi: Yapınızın durumuna ve erişim imkanlarına bağlı olarak, dağcılık veya vinç sistemleriyle cam temizleme işlemi gerçekleştirilir. Deneyimli ve eğitimli personelimiz, güvenli bir şekilde camlara erişir ve temizlik işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

ECS Endüstriyel Dağcılık olarak, dış cephe cam temizliği konusunda uzman ekibimizle yüksek kalitede hizmet sunmaktan gurur duyarız. Camlarınızı parlak ve berrak bir şekilde temizleyerek, yapınızın görünümünü yeniden canlandırıyoruz.